S Aligátorem R12 eXTREMO Vám žádné nebezpečí nehrozí

4.5/5 (4)

Výrobce mobilních telefonů, společnost Aligator je na našem trhu již přes 15 let a od roku 2009 se dostala do podvědomí především mobilními telefony cílenými na nejstarší občany. Je mi sympatické, že firma zaměřená na moderní technologii, se nebála oslovit cílovou skupinu, která je k moderním vymoženostem asi nejodtažitější – právě seniory. To chtělo pořádnou dávku odvahy. Tady se dají čekat ještě velké věci. A mezi nimi třeba právě výborně vyzbrojený Aligátor R12 eXTREMO.

Pro koho je Aligátor R12 eXTREMO?

Výběr mobilního telefonu se vždy odvíjí od naturelu kupujícího. A pokud jsem vášnivý dobrodruh a sportovec, nemůžu si vybrat jemnocitný smartphone, který bych utrápil. Musím se dívat méně na krásu a více na odolnost. A tady vstupuje do hry Aligátor R12 eXTREMO.

Jaký je Aligátor R12 eXTREMO?

Je to telefon do nepohody. Klasická klávesnice, které nezáleží na povětrnostních podmínkách a spolupracuje za každého počasí. Nezpotí se ani nezamrzne a vždy pomůže. Telefon je odolný proti nárazům, je dokonale vodotěsný dle certifikace IP68 a umí plavat na hladině. Odolný mobilní telefon, jak má být. Je-li používán běžným způsobem, převážně jen na volání s SMS zprávy, je výdrž baterie až 10 dní. Ve výbavě má fotoaparát/kameru 1,3 MPix, budík, FM rádio, SIM toolkit, Bluetooth, podporuje microSD paměťových karet až 32 GB. K dispozici je i možnost dvou SIM karet. Komunikace v sítích 800/900/1800/1900MHz zajistí příjem téměř po celém světě. Samozřejmostí ve výbavě je LED svítilna na horní straně telefonu, která se zapíná na boku telefonu pomocí přepínače. Působí jako malý hromotluk, ale váhu si hlídá a díky 125 g se dá nosit i zavěšený na krku.

Aligátor R12 eXTREMO  ve své kategorii outdoorových telefonů může se ctí zastávat přední příčky, navíc pořizovací cena, která se pohybuje do 1400,- Kč, je přitažlivá téměř pro každého. Chcete-li spolehlivého partnera do nepohody, který při Vás bude stát v třeskutém mrazu či pekelném horku, tak tady jej máte: Aligátor R12 eXTREMO.

Rozměry a hmotnost
Výška: 132 mm
Šířka: 63 mm
Hloubka: 20 mm
Hmotnost: 125 g

Ohodnoťte prosím tento telefon

Redakce Author