Caterpillar B 25

4.67/5 (3)

Caterpillar B 25 představuje robustní mobilní telefon za příznivou cenu. Je to ideální volba pro ty, kteří jej budou využívat především k volání a posílání textových zpráv. Tento telefon ocení také lidé pracující ve špinavém prostředí nebo věnující se náročným sportovním aktivitám, neboť je odolný proti pádu a průniku vody.

Tento výrobek lze používat na dvě SIM karty. Hlasové a textové služby jsou u tohoto mobilního telefonu dobré. Ovládání přístroje je snadné především díky jeho velkoryse řešené klávesnici. Disponuje dvoupalcovým displejem o rozlišení 240 x 320 pixelů. Dále k jeho výbavě patří fotoaparát 2 megapixely, který pro běžné focení vystačí. Kromě něj v telefonu najdeme také internetový prohlížeč, mp3 přehrávač a FM rádio. Za špatné viditelnosti se nám může hodit jeho svítilna.

Ten, kdo dává přednost před chytrými telefony klasickým, může být s Carterpillarem B 25 spokojen. K volání a SMS – kování je naprosto vyhovující. Díky své kvalitní Li – Ion baterii vydrží poměrně dlouho bez dobití. Přístroj také ustane běžné pády a ani po spadnutí do vody jej nemusíme vždy nutně odepsat. Je ideální volbou pro ty, kteří potřebují klasický mobil pro dvě SIM karty. Díky svému displeji a jednoduché obsluze je vhodný také pro starší lidi. Přestože další funkce již nejsou tak kvalitní, k jejich běžnému využití dokonale postačí. Na rozdíl od podobných telefonních přístrojů jej nepoškodí ani  prašné prostředí. Vhodný je proto pro živnostníky a zaměstnance pracující v dílnách, kteří jej musí během práce často používat. Dle mého názoru je velmi zajímavý také poměr cena – výkon. Záleží hodně na tom, k čemu telefon potřebujeme. Základní funkce ale dokonale plní.

+ odolnost proti pádu a vodě

+ možnost využívat dvě SIM karty

+ lehká obsluha

+ velký displej

+ příznivá cena

– horší kvalita fotoaparátu

Rozměry [mm]: 125 x 57 x 22 mm
Hmotnost [g]: 161 g

Ohodnoťte prosím tento telefon

Redakce Author