EVOLVEO StrongPhone X2, vodotěsný odolný Dual SIM telefon – tlačítkový drsňák

Zatím nehodnoceno

EVOLVEO StrongPhone X2, vodotěsný odolný Dual SIM telefon – tlačítkový drsňák

Telefon Evolveo StrongPhoneX2  je primárně určen do terénu a akce. Je to telefon, který se nebojí přírodních živlů a není alergický na prach. Pokud pracujete v dílně, v terénu a telefon často zvedáte v pracovních rukavicích, nemůžete si vybrat lépe. Jste-li sportovec typu Spartanů, volbu máte také jasnou, ostatně telefonů, které milují bahenní lázeň není mnoho. Je certifikován podle specifikace IP68, což je standardizované hodnocení odolnosti elektronických zařízení proti vniknutí cizího tělesa. Přestože se StrongPhoneX2 jeví jako drsňák, může se stát i zbožňovaným partnerem seniorů, především díky výrazným tlačítkům a spolehlivě dlouhé výdrži baterie.

Specifikace StrongPhoneX2

Nejedná se o žádného hubeňoura, pevné tělo mobilu je pogumované a odolné proti nárazům a vibracím, hmotnost s baterií činí 145g, ale vzhledem k jeho zaměření se nejedná o nedostatek. Dvou palcový displej má zvýšenou odolnost proti poškrábání a tlaku, pro uživatele je naprosto dostačující. Připojení k internetu je možné pomocí 3G nebo WIFI. Za zmínku jistě stojí i funkce Wifi HotSpot, díky které vytvoříte WIFI síť v okolí svého mobilu. Ve výbavě je také svítilna, kterou občas ocení všichni majitelé bez rozdílu. Navíc ji nemusíte hledat v menu, ale má přímo vyhrazené tlačítko. Fotoaparátem v rozlišení 1.3 Mpix se pořídí jak krásné vzpomínkové fotografie tak i potřebné dokumenty pro zákazníky. V případě využívání dvou SIM karet, například soukromé a služební, je zde funkce DUAL SIM. Za zmínku stojí i výrazné polyfonní  zvonění, které přehluší i řev motorové pily. Žádný hovor nezůstane nevyslyšen.

Proč právě StrongPhoneX2

Protože jsem v neustálém pohybu a rizikovém prostředí a nechci se věčně bát o zdraví mobilního kamaráda. Protože tlačítka jdou zpátky do módy. Kvalitní baterie mě nenechá na holičkách . A v neposlední řadě je samozřejmě fakt, že jeho pořízení mě rozhodně nezruinuje, jelikož cena se u prodejců pohybuje již od 1690,- Kč.

rozměry 126 x 58 × 22 mm
• hmotnost 145 gramů (s baterií)

Ohodnoťte prosím tento telefon

Redakce Author